Mano dalys: autodalys internetu

Prekių grupės

Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Pristatymas

Pristatymo trukmė ir laikas

Gavus apmokėjimą už užsakytas prekes (apmokėti galima pagal šiuos rekvizitus) ar pasirinkus apmokėjimą pristatymo metu, prekės išsiunčiamos pirkėjo pasirinkta siuntų tarnyba ir pristatomos per užsakymo metu nurodytą laiko trukmę nuo išsiuntimo datos.

Prekių išsiuntimo data skaičiuojama pagal žemiau pateiktą lentelę:

Apmokėjimo už prekes gavimo momentas
arba
užsakymo pateikimo momentas pasirinkus apmokėjimą pristatymo metu
Prekių išsiuntimo data Anksčiausia galima pristatymo data
Darbo diena iki 12:00 Esama darbo diena Kita darbo diena po išsiuntimo datos
Darbo diena po 12:00 Kita darbo diena Kita darbo diena po išsiuntimo datos
Ne darbo diena Kita darbo diena Kita darbo diena po išsiuntimo datos

Valstybinės šventės ir vyriausybės sprendimu perkeltos darbo dienos nėra laikomos darbo dienomis. Siuntos ne darbo dienomis nėra pristatomos. Dėl bankų ar kitų atsiskaitymo partnerių vėlavimų atlikti mokėjimo pavedimus pardavėjas neatsako.

Siuntų tarnyba prekes pristato darbo valandomis, konkretaus pristatymo laiko pasirinkti nėra galimybės (išskyrus pristatymo tipo pasirinkimo puslapyje atskirai nurodytais atvejais). Siuntų tarnybai perduodamas kontaktinis pirkėjo telefonas, kad būtų galima susisiekti su pirkėju, jei iškiltų problemų dėl pristatymo. Pirkėjas atsako už tai, kad pristatymo metu nurodytu adresu būtų asmuo, įgaliotas priimti siuntą.

Pristatymo kaina

Pasirinkus standartinį pristatymą per 1-3 darbo dienas, mažesniems nei 85,00€ vertės užsakymams taikomas 3,00€ pristatymo mokestis. Didesnės vertės užsakymai pristatomi nemokamai.

Prekių pristatymo paslaugos į Kuršių neriją bei užsienio valstybes teikiamos tik esant atskiram susitarimui. Į Europos Sąjungos valstybes siuntiniai iki 2kg ir daugiau gali būti siunčiami Lietuvos paštu, sunkesni ar didelių matmenų siuntiniai - per kurjerių tarnybas, pristatymą apmokestinus atskiru susitarimu.

Pirkėjui nepriėmus siuntos (pristatymo metu ir pakartotinio bandymo pristatyti metu nebuvus pristatymo vietoje arba atsisakius priimti siuntą) ir siuntų tarnybai ją grąžinus pardavėjui, už pakartotinį tos pačios siuntos išsiuntimą gali būti taikomas 5,00€ mokestis.

Prekių grąžinimas

Atsiradus būtinybei grąžinti prekę, tai būtina atlikti per 14 dienų nuo pristatymo datos, jei nėra atskiro susitarimo su pardavėju. Pinigai grąžinami į pirkėjo banko sąskaitą per 14 dienų nuo grąžinamų prekių gavimo datos. Jei užsakymas apmokėtas grynaisiais pinigais ar kitu būdu ne per banko sąskaitą, prie grąžinamų prekių būtina pridėti informaciją apie banko sąskaitą, į kurią turėtų būti grąžinti pinigai: vardas, pavardė ir banko sąskaitos numeris (bet kurioje Euro zonos šalyje). Grynieji pinigai nėra išmokami.

Prekių grąžinimą apmoka pirkėjas; jei dėl tam tikrų priežasčių pardavėjui tenka mokėti už grąžinamų prekių priėmimą (pvz., už kurjerių paslaugas), prekių grąžinimo kaštai minusuojami iš pirkėjui grąžinamos pinigų sumos.

Prekes būtina grąžinti nesugadintoje ir neišteptoje originalioje pakuotėje (pakuotės pažeidimas, būtinas įsigytam daiktui apžiūrėti, nelaikomas pakuotės sugadinimu). Prieš išsiunčiant grąžinamą prekę, rekomenduojame susisiekti su Mano dalys konsultantais.

Elektros prekėms garantija nesuteikiama ir šios prekės atgal nepriimamos (pagal Lietuvos Respublikos daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles; prekės kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 85.00).

Paskutinio sąlygų atnaujinimo data: 2015 m. rugpjūčio 17 d.


PradžiaPradžia

Telefonas informacijai ir visų automobilių markių dalių užsakymams
+370 673 19866

Krepšelis

(tuščias)
Nemokamas pristatymas
visoje Lietuvoje, perkant už 85€ (293.49Lt) ar daugiau
Visi mokėjimo būdai
Grynieji pinigai pristatymo metu Elektroninės bankininkystės sistemos: Swedbank · SEB · DnB · Danske· Nordea · Citadele · Šiaulių bankas · Medicinos bankas · Lietuvos kredito unijos · Paysera sąskaita Elektroniniai pinigai: MokiPay · WebMoney Pirkimas išsimokėtinai: Mokilizingas · Sving · General Financing Kitos mokėjimo sistemos: Maxima kasos · Lietuvos paštas ir PayPost · Perlo paslaugos
Neradote reikiamos prekės?
Praneškite mums!
Valiuta: